Hakkımızda

Elektronik alanında, üretici olarak 13 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekteyiz. Ülkemizde, önde gelen ve uluslararası başarılar kazanmış bir çok markasına, yüksek kalitede ürünler üreterek tecrübemizi paylaşıyoruz. Güvenilen ve tercih edilen bir firma olma gururunu bizlere yaşattığınız için siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bu başarımızın arkasında, müşteri odaklı, verimliliği yüksek ürün ve hizmet anlayışımız yatmaktadır. Hedefimiz sadece finansal kazanımlar değil, yurttaşlık bilinciyle tüm ülkemiz için kazanımlar elde etmektir.

2008 yılında, ülkemizin fabrikalarını, sokaklarını, caddelerini, yollarını, meydanlarını kısacası aydınlatma ihtiyacı duyulan her noktasını, yüksek tasarruflu aydınlatma araçlarıyla tanıştırmak için kolları sıvadık. Bu ışıkla LED aydınlatma ürünleri üretmeye karar verdik. Attığımız her adımı en ince detayına kadar hesapladık. Ürettiğimiz her ürünün, en yüksek tasarrufa ulaşabilmesi için yüksek kalite ve verimliliğin şart olduğunu biliyorduk. Bu çizgide ürünlerimizi tasarladık ve ürettik. Ürünlerimizi, ilkelerimizden ödün vermeden üretebilmek için çok çalışıyoruz.

Daha tasarruflu bir aydınlatma için bir ışık yaktık. Etrafına da tüm dostlarımızı topladık. Işığımız önce kendi yolumuzu, sokağımızı, caddemizi, mahallemizi aydınlattı. Bize katılan tüm dostlarımızla birlikte ışığımız ve değerlerimiz büyüdü . Işığımız ülkemizi aydınlatan bir hale geldi.

Ülkemizin aydınlatma alanındaki tasarrufunu artırmak için varız. Ürettiğimiz yüksek kalitede ürünleri ihraç ederek, ülkemize katma değer kazandırmak için varız. Ülkemizi daha aydınlık bir geleceğe taşımak için varız. Sizi de aramıza bekliyoruz.